Calendari de XXXII LIGA FÚTBOL SALA MOLINA DE SEGURA 2019/20

Jornada 1 (05/10/19 – 06/10/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 4 – 2 GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 2 – 4 WORLD PADEL MOLINA
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 1 – 2 ITIMED S.L
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 4 – 2 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 3 – 2 CAFETERÍA QUID
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 2 – 4 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 0 – 2 MARBE TRADING

Jornada 2 (12/10/19 – 13/10/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 2 – 4 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 3 – 1 PALC CHEMICAL
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 1 – 2 CLEMENTE OLMOS SL
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 6 – 2 PLASTIRAMA
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 2 – 4 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 3 – 0 PESCADERIA LOZANO
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 3 – 1 GESRUTA-C.D.JUDESA FS

Jornada 3 (19/10/19 – 20/10/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 2 – 7 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 5 – 5 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 3 – 2 MARBE TRADING
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 4 – 2 ITIMED S.L
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 1 – 1 CAFETERÍA QUID
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 4 – 2 PESCADERIA LOZANO
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 5 – 2 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 4 (26/10/19 – 27/10/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 3 – 2 PLASTIRAMA
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 1 – 2 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 3 – 1 PALC CHEMICAL
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 5 – 3 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 2 – 0 GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 3 – 2 WORLD PADEL MOLINA
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 5 – 3 AUTO SKOOT GARCÍA

Jornada 5 (02/11/19 – 03/11/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 5 – 3 PLASTIRAMA
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 4 – 2 CAFETERÍA QUID
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 2 – 3 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 1 – 2 CLEMENTE OLMOS SL
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 4 – 3 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 1 – 4 MARBE TRADING
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 2 – 2 PESCADERIA LOZANO

Jornada 6 (09/11/19 – 10/11/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 3 – 4 GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 1 – 1 ITIMED S.L
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 3 – 2 PALC CHEMICAL
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 1 – 1 WORLD PADEL MOLINA
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 2 – 1 CAFETERÍA QUID
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 3 – 3 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 1 – 1 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 7 (16/11/19 – 17/11/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 3 – 2 CLEMENTE OLMOS SL
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 0 – 2 PESCADERIA LOZANO
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 3 – 1 PLASTIRAMA
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 1 – 5 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 1 – 2 MARBE TRADING
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 6 – 3 PALC CHEMICAL
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 2 – 1 AUTO SKOOT GARCÍA

Jornada 8 (23/11/19 – 24/11/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 4 – 4 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 0 – 4 WORLD PADEL MOLINA
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 3 – 3 CAFETERÍA QUID
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 1 – 3 ITIMED S.L
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 1 – 2 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 1 – 1 MARBE TRADING
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 2 – 6 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 9 (30/11/19 – 01/12/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 5 – 1 PALC CHEMICAL
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 6 – 2 GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 6 – 1 PLASTIRAMA
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 4 – 3 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 3 – 5 CLEMENTE OLMOS SL
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 4 – 4 PESCADERIA LOZANO
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 1 – 1 WORLD PADEL MOLINA

Jornada 10 (14/12/19 – 15/12/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 5 – 1 CAFETERÍA QUID
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 3 – 3 ITIMED S.L
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 2 – 2 PESCADERIA LOZANO
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 2 – 2 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 3 – 3 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 1 – 3 MARBE TRADING
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 1 – 10 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA

Jornada 11 (21/12/19 – 20/12/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 0 – 1 PALC CHEMICAL
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 4 – 2 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 5 – 3 PLASTIRAMA
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 2 – 4 ITIMED S.L
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 3 – 0 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 3 – 3 WORLD PADEL MOLINA
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 0 – 0 GESRUTA-C.D.JUDESA FS

Jornada 12 (28/12/19 – 29/12/19)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 0 – 5 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 9 – 3 MARBE TRADING
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 2 – 4 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 6 – 2 PESCADERIA LOZANO
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 2 – 3 CLEMENTE OLMOS SL
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 1 – 2 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 2 – 5 PLASTIRAMA

Jornada 13 (11/01/20 – 12/01/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 2 – 7 WORLD PADEL MOLINA
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 3 – 1 GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 4 – 1 PALC CHEMICAL
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 6 – 1 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 0 – 4 ITIMED S.L
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 1 – 2 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 4 – 0 CAFETERÍA QUID

Jornada 14 (01/02/20 – 02/02/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 2 – 3 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 4 – 3 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 6 – 1 PALC CHEMICAL
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 1 – 4 CLEMENTE OLMOS SL
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 3 – 6 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 7 – 1 PESCADERIA LOZANO
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 2 – 1 PLASTIRAMA

Jornada 15 (08/02/20 – 09/02/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 0 – 2 CAFETERÍA QUID
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 1 – 5 WORLD PADEL MOLINA
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 3 – 1 MARBE TRADING
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 2 – 5 ITIMED S.L
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 0 – 10 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 0 – 3 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 1 – 2 RESTAURANTE MAR Y TIERRA

Jornada 16 (15/02/20 – 16/02/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 12 – 0 PALC CHEMICAL
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 3 – 5 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 7 – 2 PLASTIRAMA
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 1 – 4 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 1 – 2 CLEMENTE OLMOS SL
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 2 – 1 GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 5 – 4 WORLD PADEL MOLINA

Jornada 17 (22/02/20 – 23/02/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 0 – 4 ITIMED S.L
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 1 – 3 MARBE TRADING
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 0 – 1 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 2 – 2 CLEMENTE OLMOS SL
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 0 – 3 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA 2 – 2 PESCADERIA LOZANO
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 5 – 0 CAFETERÍA QUID

Jornada 18 (29/02/20 – 01/03/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 3 – 2 AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL 6 – 4 PALC CHEMICAL
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA 5 – 4 ITIMED S.L
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA 3 – 3 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA 2 – 1 WORLD PADEL MOLINA
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING 2 – 5 CONSTRUCCIONES FRAMAVAL
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO 0 – 1 GESRUTA-C.D.JUDESA FS

Jornada 19 (07/03/20 – 08/03/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA 3 – 4 CLEMENTE OLMOS SL
Veure ITIMED S.LITIMED S.L 2 – 1 RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL 0 – 3 AUTO SKOOT GARCÍA
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID 1 – 2 MARBE TRADING
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS 2 – 4 PLASTIRAMA
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. 0 – 2 MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL 1 – 1 PESCADERIA LOZANO

Jornada 20 (14/03/20 – 15/03/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING  –  AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL  –  GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA  –  WORLD PADEL MOLINA
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL  –  ITIMED S.L
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA  –  MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO  –  CAFETERÍA QUID
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA  –  CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 21 (28/03/20 – 29/03/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA  –  GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S.  –  RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID  –  PLASTIRAMA
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL  –  PALC CHEMICAL
Veure ITIMED S.LITIMED S.L  –  AUTO SKOOT GARCÍA
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING  –  PESCADERIA LOZANO
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA  –  CLEMENTE OLMOS SL

Jornada 22 (04/04/20 – 05/04/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA  –  MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL  –  RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS  –  ITIMED S.L
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL  –  CAFETERÍA QUID
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA  –  MARBE TRADING
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO  –  AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA  –  CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 23 (25/04/20 – 26/04/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S.  –  CLEMENTE OLMOS SL
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID  –  WORLD PADEL MOLINA
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING  –  PALC CHEMICAL
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA  –  GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA  –  AUTO SKOOT GARCÍA
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO  –  PLASTIRAMA
Veure ITIMED S.LITIMED S.L  –  CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 24 (09/05/20 – 10/05/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA  –  AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure AUTO SKOOT GARCÍAAUTO SKOOT GARCÍA  –  CLEMENTE OLMOS SL
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL  –  MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS  –  RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure ITIMED S.LITIMED S.L  –  CAFETERÍA QUID
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL  –  PESCADERIA LOZANO
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA  –  MARBE TRADING

Jornada 25 (16/05/20 – 17/05/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure AUXILIAR CONSERVERA F.S.AUXILIAR CONSERVERA F.S. AUTO SKOOT GARCÍA
Veure CLEMENTE OLMOS SLCLEMENTE OLMOS SL GESRUTA-C.D.JUDESA FS
Veure MARBE TRADINGMARBE TRADING ITIMED S.L
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA CAFETERÍA QUID
Veure PESCADERIA LOZANOPESCADERIA LOZANO WORLD PADEL MOLINA
Veure PLASTIRAMAPLASTIRAMA PALC CHEMICAL
Veure RESTAURANTE MAR Y TIERRARESTAURANTE MAR Y TIERRA CONSTRUCCIONES FRAMAVAL

Jornada 26 (23/05/20 – 24/05/20)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CAFETERÍA QUIDCAFETERÍA QUID RESTAURANTE MAR Y TIERRA
Veure CONSTRUCCIONES FRAMAVALCONSTRUCCIONES FRAMAVAL CLEMENTE OLMOS SL
Veure GESRUTA-C.D.JUDESA FSGESRUTA-C.D.JUDESA FS AUTO SKOOT GARCÍA
Veure ITIMED S.LITIMED S.L PESCADERIA LOZANO
Veure MURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA  A TIERRAMURCIA CODIFICACIÓN -PUESTA A TIERRA MARBE TRADING
Veure PALC CHEMICALPALC CHEMICAL AUXILIAR CONSERVERA F.S.
Veure WORLD PADEL MOLINAWORLD PADEL MOLINA PLASTIRAMA
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.